Star Wars Galaxies & Star Wars: The Old Republic Center
 SWG.pl   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Xfire  Rejestracja   Profil   Prywatne Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kacek
Sro 02 Sie, 2006 22:53
Ziomale na Infinity
Autor Wiadomość
Lukash

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 00:41   

hm ja ci powiem ze mam kilkunastu znajomych z polski i ta liczba mi wystarcza. zwlaszcza ze 'więzi przyjazni' same z siebie sie zaciskaja wraz z czasem od poznania sie (przynajmniej w moim przypadku)

PVP addict since February 2005 ;)
Jedi since April 2005 ;)

25.04.05 - CU - Crappy Update
15.11.05 - NGE - Not Good Either (Noob Game Edition)

True and original eXs (eXecutioners)

Itzo

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 03:22   

Hmm czyli uważasz, że drwal ma kilkadziesiąt palców? Ciekawa teoria :P Porostu teraz wielu polaków ma zawieszone sub, ale nie jest nas wcale mało.

Beldor

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 10:17   

Itzo badzmy szczerzy nie bylo ich nigdy wielu nawet przed Cu - przed nge i napewno nie na ilosci kilkadziesiat ( Nie licze tutaj osob ktore byly tylko na darmowy miesiac) . Wiec patrzac na dzien dzisiejszy wymien mi te kilkadziesiat osob Obecnie grajacych.
Ja dalem porownanie Polacy na Enclipsie - Infinity.

Gilad

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 11:48   

Ja bym sie na infinity doliczyl moze setki polakow w CU. Z czego ponad 50 osob w PL-MSie bylo. Reszta rozsiana po innych gildiach. Byc moze na Eclipse bylo wiecej ale to dlatego ze Infinity weszlo pozniej niz Eclipse ;)

kacek

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 12:07   

Gilad napisał/a:
Byc moze na Eclipse bylo wiecej ale to dlatego ze Infinity weszlo pozniej niz Eclipse ;)
Otoz to.

Gilad napisał/a:
Ja bym sie na infinity doliczyl moze setki polakow w CU. Z czego ponad 50 osob w PL-MSie bylo. Reszta rozsiana po innych gildiach.
Dokladnie. W pre-cu na liscie mialem ponad 70 Polakow, tyle, ze pozniej nie chcialo mi sie nowych dodawac :P Po CU mysle, ze kolo 50 sie ostalo i gralo dalej.

Petarda

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 12:26   

co do lacza to mam szybkie - don't worry ... mysle ze mi sie szybko sciagnie

gorzej sie martwie o to czy dojdzie w weekend :?
i nie wiem jeszcze jak z karta ...
ale jak dojde do gry to dam znac ;)

Lukash

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 14:20   

beldor, wiedz ze na infinity w 2004 roku za czasow szczytu ludnosciowego w PL-MS grala OGROMNA liczba polakow, napewno ponad stu, z czego o istnieniu 1/4 z niej do dzis niewiemy i pewnie sie nie dowiemy :) np. taki eurythmik....walczylem z nim na pvp a tu co sie okazuje? o prosze, polak (ale w polsce niemieszka)

Jedi since April 2005 ;)

Gilad

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 17:02   

Ja na polakow albo wpadalem przez przypadek (Anka, albo tamta od peko peko :D ) albo widzialem jak gadaja. Ale i tak jak powiedzial Luke o wszystkich nigdy sie nie dowiemy.

Itzo

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 17:40   

Ehh i Beldor znowu udaje wszystkowiedzącego :P Ale jak widać kacek, lukash i giland wyręczyli mnie już w tłumaczeniu :)

P.S.
Eurythmiik mieszka w niemczech. Poznałem go kiedyś na Dantoo jeszcze jak FS grindowałem. Do tej pory sie kumplujemy ;)

Beldor

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 18:52   

tego to w czasach Cu widzialem tyle ze niezbyt sprawnie mowil po polsku.

Itzo

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 20:34   

Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek popełnił jakiś błąd, albo nie umiał czegoś powiedzieć. :P

Beldor

Progress:
Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 22:52   

ja go pamietam wlasnie z pod Dantooin kiedy to sie ludzie na grind zbierali .. juz nie pamietam z kim to rozmawialem .. chyba z Damekki - cos tam o nim pisala ale niena prv tylko w dymku i akurat napisal ze rozmumie po Polsku ale woli uzywac ang. bo z tym ma problem maly.. no ale w sumie Zeephone tez z poczatku po polsku plynnie nie mowil :twisted:
Qrde i juz nie pamietam kogo tak wkrecilismy ze mu jak napisze cos z polskiej laciny to bedzie sie cieszyl :mrgreen:

Jesli chodzi o polakow , to w sumie w zeszlym roku jak w styczniu zaczynalem to spotkac sie zadnego nigdzie nie dalo ludzie z forum w wiekszosci na enclipse siedziala (no ale wczesniejsze lacze na ten serwer mi nie pozwalalo :cry: ) no i chyba pierwsza Polka ktora to naprawde przypadkiem poznalem to byla Ivyrane - tyle ze jak sama powiedziala do polskiego spoleczenstwa ja nie ciagnie tak wiec nikogo z niego nie zna. Po miesiacu chyba robic zaczynalem pilota i do pomocy przyszedl mi Zeephone , oczywiscie nic nie wiedzac nawijak byla po ang. no.. ale miesiac pozniej co sie okazalo Zeephone rozumie polski :P - tak wiec pozniej pokazal mi niejakiego yoga - yukona - theodora - Lukasha ? - ten zas kogos innego .. W sumie troche osob bylo ale w sumie zadna we wspolnej gildi , a Purtagory zapadalo w ruine .. pozniej pojawilo sie troche osob jak wyszedl zestwik SW za 120zł tyle ze czesc osob to byla tylko na miesiecznym pobycie , w sumie na dluzej chyba zakotwiczyl Fistoel i Antywirus ,bylo jeszcze troche pare osob ale uznali ze WoW bedzie lepszy ( nie rozumialem kiedys jak w taki syf mozna grac :shock: ) no i w sumie byla tam jeszcze kilka osob jak np Atog ktore sie przez przypadek zupelnie poznawalo ... najwieksza bolaczka jak dla mnie bylo chyba zapomniane przez ludzi chat Polski na ktorym zawsze bylo pusto.. a polska spolecznosc dosyc mocno porozrzucana po innych gildiach...

Kathor

Progress:
Wysłany: Wto 01 Sie, 2006 14:41   

Infinity FTW... Właśnie reaktywowałem konto... Szkoda, że nie ma na inf gości takich jak geralt... Stare dobre czasy...

Lukash

Progress:
Wysłany: Wto 01 Sie, 2006 14:57   

/hi5 kathor ;)

Się zgadzam. Infinity rządzi :]

Jedi since April 2005 ;)

C4S3one

Progress:
Wysłany: Wto 01 Sie, 2006 15:21   

Kathor napisał/a:
Szkoda, że nie ma na inf gości takich jak geralt... Stare dobre czasy...

O taak... Geralt nauczył mnie podstaw, kiedy zaczynałem na Infinity. Stare dobre czasy. :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi