Star Wars Galaxies & Star Wars: The Old Republic Center
 SWG.pl   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Xfire  Rejestracja   Profil   Prywatne Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kacek
Sro 02 Sie, 2006 22:53
Ziomale na Infinity
Autor Wiadomość
Itzo

Progress:
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006 20:19   

Większość graczy na infinity zawiesiła sub więc teraz są pustki. W tym momencie gram chyba tylka ja, wainorais, lucyfer, scoobacca i groffim ( + polacy zza granicy, którzy nigdy jakoś nie trzymali z PL-MS itp., np. eurythmiik, który mieszka w niemczech ). Czasem też wpada yukon, ale tak żadko, ze go nawet nie licze, bo on gra na Bria teraz :P

ghash

Progress:
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006 02:21   

Itzo napisał/a:
W tym momencie gram chyba tylka ja, wainorais, lucyfer, scoobacca i groffim ( + polacy zza granicy

a ja to co? wiem, że jestem małym, biednym Rodianinem. Ale to przecież nic nie znaczy haha.

~edit, aby nie było tematowego zboczenia ;] (tu był kolejny edit, bo jakiś mod sięupił chyba :] )
Ostatnio zmieniony przez ghash Sro 10 Maj, 2006 23:08, w całości zmieniany 1 raz  

Itzo

Progress:
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006 12:35   

ghash napisał/a:
Itzo napisał/a:
W tym momencie gram chyba tylka ja, wainorais, lucyfer, scoobacca i groffim ( + polacy zza granicy

a ja to co? wiem, że jestem małym, biednym Rodianinem. Ale to przecież nic nie znaczy haha.

.

A rzeczywiscie o tobie zapomnialem :P Jestes malym cichym rodianinem i w CU caly czas latales z cloakiem wiec sie nie dziw ( na guild chacie tez widzialem cie tylko raz :P ) ^^ Zeby nie robic kompletnego offtopa to powiem, ze jezeli Eclipse tak ozywa to moze i ja sie dolacze. Kiedys stworzylem postac na Eclipse, ale widzialem ze wszystko sie rozpada wiec dalem sobie spokoj.

Davidusii

Progress:
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006 15:59   

Ofotpujac nieco. ;) oczywiscie ja tez jestem obecnie na Infinity, wraz z kolega Rassshakiem, i przez jakis czas tam zabalujemy. :)

PS: Itzo jaki masz nick w grze?

Itzo

Progress:
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006 16:36   

Davidusii napisał/a:
Ofotpujac nieco. ;) oczywiscie ja tez jestem obecnie na Infinity, wraz z kolega Rassshakiem, i przez jakis czas tam zabalujemy. :)

PS: Itzo jaki masz nick w grze?

Taki jak tu :P Mógłby ktoś przenieść te posty do działu o graczach z Infinity, to nie bedziemy offtopować? :P

ghash

Progress:
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006 23:14   

Itzo napisał/a:
A rzeczywiscie o tobie zapomnialem :P Jestes malym cichym rodianinem i w CU caly czas latales z cloakiem wiec sie nie dziw ( na guild chacie tez widzialem cie tylko raz :P )

bliźniak Lukasha? :)

Lukash

Progress:
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006 23:30   

nie latalem caly czas z cloakiem, to byla moja metoda obczajania z iloma overt impami mam do czynienia, bo solo juz wtedy sie ich prawie nie spotykalo ;)

PVP addict since February 2005 ;)
Jedi since April 2005 ;)

25.04.05 - CU - Crappy Update
15.11.05 - NGE - Not Good Either (Noob Game Edition)

True and original eXs (eXecutioners)

Itzo

Progress:
Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 10:11   

A rebele to niby wszyscy solo latali ? :P lol

Gilad

Progress:
Wysłany: Sro 17 Maj, 2006 12:14   

Widze ze ktos zapomnial o mnie ? Ale nic dziwnego na Gila rzadko jestem gdyz rozwijam pozostale 2 postacie ;) Ale chcialem powiedziec ze ani razu od poczatky gry nie zawiesilem subsa nawet na miecha ;) I nie mam tego w planach ;D

Itzo

Progress:
Wysłany: Sro 17 Maj, 2006 12:38   

Myslalem ze nie grasz :P Nie widzialem cie zalogowanego na gilu od dlugiego czasu.

Gilad

Progress:
Wysłany: Sro 17 Maj, 2006 18:48   

Hehe ;) Wlasnie gram ;D

Scoobacca

Progress:
Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 12:27   

warto dodac ze do gry wrocil beldor (jak wiecie sprzedal konto rok temu ale je odkupil ) ktory mial ze soba zla slawe ale okazalo sie ze to nei byl on. Na naszym serverze gra jeszcze wanja która jest polakiem , mirael , fistoel , zebadiah , yog , zeephone i paru innych których nie pamietam z glowy.
PRE-CU player
I have a new strategy R2 , let the wookiee win

Lukash

Progress:
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 12:34   

khem, fistoel to antivirus jest. a jedynymi polakami ktorzy pozostali w tej grze, z ktorymi ja moge jeszcze gadac i ktorych mozna lubic to sa obecnie tylko mirael, enkil, lucyfer i yog. to sa ludzie ktorych znam juz od bardzo dawna.

mowisz ze beldor sprzedal konto rok temu?

czy to od momentu kiedy zmienil frakcje juz byl inny owner? jak beldor byl jeszcze rebelem to bardzo fajnie sie z nim gralo i gadalo, byl moim dobrym kolega. potem stal sie, powiem wprost, nieuprzejmym gburem. to byl on czy ktos inny?

PVP addict since February 2005 ;)
Jedi since April 2005 ;)

25.04.05 - CU - Crappy Update
15.11.05 - NGE - Not Good Either (Noob Game Edition)

True and original eXs (eXecutioners)
Ostatnio zmieniony przez Lukash Nie 28 Maj, 2006 15:48, w całości zmieniany 1 raz  

Scoobacca

Progress:
Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 12:36   

Lukash napisał/a:
khem, fistoel to antivirus jest. a jedynymi polakami ktorzy pozostali w tej grze, z ktorymi ja moge jeszcze gadac i ktorych mozna lubic to sa obecnie tylko mirael, enkil i yog. to sa ludzie ktorych znam juz od bardzo dawna.

mowisz ze beldor sprzedal konto rok temu?

czy to od momentu kiedy zmienil frakcje juz byl inny owner? jak beldor byl jeszcze rebelem to bardzo fajnie sie z nim gralo i gadalo, byl moim dobrym kolega. potem stal sie, powiem wprost, nieuprzejmym gburem. to byl on czy ktos inny?

jak stal sie gburem to byl jakis noob i w momencie wejscia nge usunol mu elder robe ale csr mu juz przywrocili btw luku z polakow najdluzej znasz mnie :P
PRE-CU player
I have a new strategy R2 , let the wookiee win

Davidusii

Progress:
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 12:37   

Wczoraj wlasnie mialem okazje poznac Beldora i yoga (chociaz na innych postaciach) i jeszcze kogos. Mam kiepska pamiec. ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi