The Matrix Online Polish Zone
 SWG.pl   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Xfire  Rejestracja   Profil   Prywatne Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
MxO Source Server
Autor Wiadomość
DoXPL

Progress:
Wysłany: Sob 12 Lut, 2011 12:39   MxO Source Server

Witajcie fani MxO!

Jak pewno wiecie MxO niecale dwa lata temu upadł i pewnie mysleliscie że już nigdy nie wejdzecie do gry i poskaczecie po budynkach i zbijecie Agentów? Mam dla was dobrą wiadomość! Ruszył serwer MxO Source! Nie jest to serwer typu MxO EmU który pewnie jest wam znany z tego że można tylko czatować i to wszystko. Na serwerze MxO Source Można ExPić, Dropić zakładąc Crew i niedługo Faction oraz chodzic PvP a u NPC można kupić itemy za darmo takie jak zmienienie koloru włosów, koloru ciała itp ale można też ubrania (Dla płci Male czyli mezczyzny trzeba dropić jesli chce sie miec jakiś plaszcz bo u NPC sa same kurtki a dla Female czyli kobiety jest owiele latwiej bo jest duzo plaszczy ale bez bonusow dlatego lepiej dropnac!)! Zaprasam wszystkich polskich graczy do powrocenia i grania na tym serwerze! Gra ze mna już 3 Polaków! Na serwerze mam narazie najwyższy lvl czyli lvl 16! Wbiłem go po to aby już dziś założyć Crew! Zapraszam wszystkich! Pomogę z expieniem oraz z zdobywaniem przedmiotow! Niech Polska znów wróci do MxO! Pozdrawiam DoX!

PS W grze można mnie spotkać pod nickiem ReyWilliams! Często jestem w Mara Central! Wrazie jakiś pytan pisac na GG!

Ważne Linki:

MxO: http://mxoemu.info/MatrixOnline.7z

MxO Source Launcher (Pobierze wam pliki ważace 8 MB! Wkleic go do folderu z MxO!):
http://mxosource.com/downloads/MxOSource.zip

!!!!WAŻNE!!!!

Aby założyć konto musicie wysłAć e-mail z nickiem i hasłem (Na o2 odrazu przychodzi wiadomosc wzrotna! Potem musicie poczekac za drugim e mailem! Jesli dziasj wyslecie email to dzisaj bedziecie miec konto! Gwarantuje! Wrazie co Pisac na GG!

Przykład E mail`a

Do: accounts@mxosource.com
Temat: [MxO Source] Account

username: MxOKonto123
password: MxOHasło123

ScreenShoty

Moje GG: 32094870

!!!UWAGA!!!
Pamietajcie jest to serwer prywatny! Wszystko sie dopiero rozwija ale w bardzo szybkim tepie bo pracują nad nim najlepsi programisci z dziedziny MxO czyli Rajko, (Znany wam z MxO Emu jako pierwszy zaczoł robić prywatny serwer wiec ma juz wszystko rozgryzione!)
Arcady i Qui (Bardzo dobrzy programisci i dobrzy przyjaciele zawsze pomoga gracza!)
oraz wszyscy moderatorzy i gracze którzy zawsze postaraja sie ci pomoc! Może niedługo do ekipy dołączą HD_Neo oraz Morpheus którzy są bardzo dobrymi programistami!

Poradnik ''Jak zagrać?''

Wypakuj plik o nazwie MatrixOnline.7z oraz MxOSource.zip
Wklej wszystkie pliki z MxOSource do MatrixOnline.
W Folderze MatrixOnline.7z uruchom plik o nazwie MxOSourceLauncher
Sciagna ci sie pliki (Bardzo mało ważą z 10 MB )
Gdy ci sie pobiora klikni Launch
Zaloguj sie i stworz postac. PAMIETAJ! Gdy dojdzies zjuż do koncowego etapu
podaj imie i nazwisko a w handle wpisz swoja ksywke a za nia maks 0 np

DoX000000000000000000000000000000000

Nie bedzie ich widac ale musi tak być!
Gdy wszystko zrobisz wyjdzie ci error to znaczy ze postac dziala!
Teraz wejdz do gry zaloguj sie, wybierz postac i graj!
Pamietaj gdy cie zaloguje ni ruszaj sie dopoki nie wyjda ci komunikaty z nowosciami na serwerze! Gdy je zamkniesz mozesz juz wszystko robic!

Ważne Lokacje do zapamietania:

Mara (Central)- ExP oraz kilka NPC do kupienia rzeczy
Uriach North- Dzielnica Handlowa czyli możesz tutaj kupic u NPC przedmioty takie jak: Bron, Ubrania i zmiany RSI czyli fryzury, kolorow itp

Zapraszam do gry i do pisania ze mna w spawie gry mam cały czas wlączone GG!
Ostatnio zmieniony przez C4S3one Wto 15 Lut, 2011 22:08, w całości zmieniany 1 raz  

C4S3one

Progress:
Wysłany: Wto 15 Lut, 2011 22:04   

Adres hołma serwera ze wszystkimi potrzebnymi informacjami: http://www.mxosource.com/forum/

Serwer stoi na MxOEmu i nie jest oficjalny!

Co mogę powiedzieć... jeszcze dużo pracy przed nimi. Nadal 3/4 nie jest zrobione. Nie wiem gościu jak ty przyexpiłeś do 16 lvlu w takich warunkach. ;)

I jedna uwaga: używaj słownika! Usunąłem ankietę i zmieniłem tytuł tematu, aby było czytelniej... o zawartość merytoryczną sam się martw. Na razie nie odczułem zajawki na tą emulację, więc wątpię żeby kogokolwiek innego z weteranów to zainteresowało. ;)

ÝpáéV

Progress:
Wysłany: Sro 16 Lut, 2011 01:14   

Szczeże to grałem w to bo mnie zaciekawiło to swojego czasu i miałem paru znajomych którzy w to cięli ( tutaj Scorpio akurat, ale było parę osób ;) ) ale muszę przyznać że chyba się starzeję bo takie granie, tj. nabijanie leveli i bicie mobów w ogóle już staję się dla mnie mało zabawne. Możliwe że mam taki downfall w gierceniu więc teraż może to mnie nie bawić ale jeśli będę o tym myśleć to będę wiedział do kogo się zwrócić :)

C4S3one

Progress:
Wysłany: Sro 16 Lut, 2011 08:36   

Akurat MxO samo w sobie od czasu to czasu było całkiem przyjemne. Ale cóż, emulacja na razie w ogóle tego nie oddaje.

adamos_w

Progress:
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011 19:01   

Z chęcią pograłbym teraz w MxO, szkoda, że zamknęli.. Czekamy, może coś się ruszy z emu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi