Star Wars Galaxies & Star Wars: The Old Republic Center
 SWG.pl   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Xfire  Rejestracja   Profil   Prywatne Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Podzialy
Autor Wiadomość
Misepp Bett

Progress:
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009 18:56   Podzialy

Gdzies wyczytalem ze( na swtor.com na forum) ze osoby juz zaczynaja powoli zakladac gildie, zrzeszenia. Smuglerow i Bounty Hounterow, ja jestem wielkim fanem Łowców Nagród. Proponuje pomyslec juz o czyms taki, razem wykonywac misje od samego poczatku itp itd,
Zaraz oczywiscie pojawia sie panowie pesymisci co zaraz zmieszaja z blotem moja propozycje jak pare innych rzeczy tu na forum( opinia wlasna), ale zachecam nad zastanowieniem sie nad ta propozycja. Co prawda o grze jeszcze wieli nie wiemy jak ona do konca bedzie dzialac ale miejmy nadzieje ze wszystko sie ulozy. Pozdrowienia Misepp Bett

Daniel Skyfight

Progress:
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009 19:53   

Planować zawsze można, tylko nie wiem co chcesz planować. Wybrać przewodniczącego, ok. Jednak nic więcej nie wymyślisz, bo nie wiesz co będzie w grze. Jest stanowczo za wcześnie.

Itzo

Progress:
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009 22:11   

Bez przesady. Gra pewnie nie wyjdzie wczesniej niz w 2011.

scorpio007

Progress:
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 19:30   

Zdecydowanie za wcześnie. Ze znajomymi założyliśmy jakieś 2 lata temu forum STO i od razu gildie. Po 3 miesiącach fascynacja opadła, temat ucichł, 2 lata minęły a ani gry ani strony ani gildii nie ma. Cierpliwości mój młody uczniu ;)

Asker

Progress:
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009 00:23   

Project Aurora jest nowo powstałą gildią, opowiadającą się za Republiką. Zrzesza ludzi świadomy tego czego w grze szukają, cechujących się uporem w dążeniu do realizacji celów, zapałem oraz szukających nowych wyzwań. Szukamy graczy o dużym poczuciu humoru, lubiących dobrą zabawę, konkretne podejście do tematu i grę zespołową.
Nastawieni jesteśmy na osiągnięcia, dlatego naszym głównym celem jest rozwój i progres. Stawiamy na osoby pomysłowe, aktywne i zdeterminowane.
Staramy się stworzyć grupę zgraną i zdolną przetrwać zarówno kryzysowe (bo takich się nie uniknie) jak i dobre czasy.
Zapewniamy między innymi gildiowe forum i server ventrilo, dobrą wyluzowaną i pełną humoru atmosferę, profesjonalne podejście oraz wiele wiele innych ;)
Aktualnie w oczekiwaniu na premierę Star Wars: The Old Republic spędzamy wspólnie czas grając razem w takie gry jak Battlefield 2 itp.
Więcej informacji na temat gildii i rekrutacji znajdziecie na http://www.projectaurora.pl

Gilad

Progress:
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009 13:31   

Witam wszystkich po długiej przerwie ;)
<widze, że nadal mam swoje konto 8) 8) >

Zapraszam po wszelkie informacje <patrz banner> właśnie tam ;)

Żeby nie było, że Gila nie będzie w TORze ;)

Fenarid

Progress:
Wysłany: Wto 02 Lut, 2010 16:47   

Jakbyś zgadł Itzo. Oficjalnie zostało potwierdzone, że BioWare celuje w pierwszy kwartał 2011r.

Co zaś się tyczy zakładania gildii to nie widzę powodu aby nie miały już zacząć powstawać, oczywiście czas zweryfikuje które podeszły do sprawy poważnie a które są założone pod wpływem impulsu.

Itzo

Progress:
Wysłany: Wto 02 Lut, 2010 21:00   

Nie bardzo rozumiem co ma na celu zakładanie gildii konkretnie do gry, która nie wyszła nawet spod młotka developerów. Jeśli już to jakieś klany do JK/BF itp., które następnie będą przeniesione w realia TOR.

Fenarid

Progress:
Wysłany: Czw 04 Lut, 2010 11:42   

To że jakiś klan powstaje pod grę mającą się dopiero pojawić to nie znaczy, że puki ona nie wyjdzie nie mogą grać w inna. A wcześniejsze założenie klanu ma jedna zasadniczą zaletę, kiedy gra już wyjdzie masz w miarę stałą i zgraną/zgadaną ekipę.

Itzo

Progress:
Wysłany: Czw 04 Lut, 2010 21:05   

O tym też mówie. Większy sens ma przeniesienie klanu poświęconego istniejącej już grze do TOR niż tworzenie gildii jedynie pod TOR zanim takowa gra w ogole wyjdzie.

Nexusorgpl

Progress:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010 16:02   The Republic Legion of Light

Zapraszamy do naszej gildii. Oderujemy przyjemną atmosferę, pomoc w grze, TS3.

http://trlol.pl -Strona

http://trlol.y0.pl -Serwer

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi